Закарпатці та харків’яни розійшлися миром.
![](https://sportyvka.com.ua/wp-content/uploads/2024/02/minmet-1024x548.jpg)
«Минай» та «Металіст» зійшлися в контрольному матчі на тренувальному зборі, який став для закарпатців уже 5-им.
1-ий тайм поєдинку, що проходив у рівній боротьбі, завершився на користь харківської команди – Тепляков перед самою перервою реалізував вихід віч-на-віч з кіпером.
«Минай» у 2-му таймі заграв значно активніше і зрештою відігрався. На 77-ій хвилині Вакула точним ударом вирвав для закарпатців нічию в протистоянні з представником першої ліги – 1:1.
…