• 07.05.2024 07:47

Шлях до Олімпіади: збірна України розгромила корейців

Наша національна команда здобула переконливу звитягу.

Збірна України з хокею розгромила Південну Корею у 1-му матчі турніру пре-кваліфікації Олімпіади-2026 – 4:0.

«Синьо-жовті» закинули по шайбі у двох перших періодах – відзначились Мазур та Ворона. У заключній 20-хвилинці Андрій Денискін зробив рахунок розгромним, а ще за півхвилини Даніїл Трахт реалізував більшість, встановивши остаточний результат.

Україна після 1-го туру ділить лідерство у групі J зі збірною Польщі, яка розгромила Естонію. Польська команда стане наступним суперником підопічних Дмитра Христича 9-го лютого.

З відбірного квартету лише одна команда пройде далі у фінальний раунд олімпійської кваліфікації. Фінальний раунд – ще один груповий етап. Тільки найкращі команди у кожному з квартетів проб’ються безпосередньо на олімпійський турнір у Мілані, який відбудеться у лютому 2026-го року.