• 18.05.2024 09:30

Миколенко проти «Тотнема»: врятувалися від поразки

Команда українця врятувалася в рідних стінах.

«Евертон» з українським захисником Віталієм Миколенком у стартовому складі зійшовся у домашньому поєдинку з одним із лідерів цього сезону чемпіонату Англії – «Тотнемом».

Вже на 4-ій хвилині Рішарлісон опинився на ударній позиції після пасу від Уроджі та, забивши колишній команді, відкрив рахунок. На 30-ій хвилині господарі зуміли зрівняти рахунок, коли після подачі з кутового забив Гарісон. Але на 41-ій хвилині «шпори» вдруге вийшли вперед: Рішарлісон красивим ударом в праву дев’ятку оформив дубль.

У 2-му таймі колективи були менш активними. Ані «Евертон», ані «Тотнем» довго не могли забити ще бодай одного разу, тож здавалося, що все завершиться з незмінним рахунком. Однак вже у компенсований час, на 4-ій доданій хвилині, Брентвейт забив рятівний гол та вирвав для «Евертона» важку нічию – 2:2. Наш Миколенко, до слова, відіграв увесь матч.