• 11.05.2024 11:02

Миколенко у зоні вильоту АПЛ після матчу з «Фулемом»

Українець допоміг команді зіграти внічию.

«Евертон» Віталія Миколенка цього туру чемпіонату Англії завітав у гості до «Фулема». Український захисник вже прогнозовано розпочав поєдинок із перших хвилин, розташувавшись звично ліворуч в обороні.

У 1-му таймі небезпечних моментів було обмаль. Можна пригадати лише по одному в кожної з команд – колективи обмінялися спробами Тарковскі та Перейри, які успіхом не увінчалися. Відтак, на перерву вони пішли з нулями на табло.

На початку 2-го тайму «іриски» могли виходити вперед, проте Калверт-Льюїн змарнував хороший шанс. Лондонці же відповіли можливостями забити у Муніза, Кастаня та Декордови-Ріда, але ліверпульцям вдалося залишити свої ворота сухими. Як наслідок. 0:0 – безгольова нічия.

Щодо Миколенка, то він відіграв усі 90 хвилин і зробив великий внесок, щоб команда таки не пропустила. Втім, навряд чи в «Евертоні» можуть бути задоволені таким результатом, адже в паралельній грі «Лутон» розгромив «Брайтон» (4:0), внаслідок чого «іриски» опустилися в зону вильоту.