• 20.05.2024 06:37

Нічийний матч «Вереса» зі словаками

Рівняни розійшлися миром зі словаками.

У 2-му матчі зимового тренувального збору у Туреччині «Верес» зіграв з аутсайдером елітного дивізіону чемпіонату Словаччини – «Віоном» зі Злате Моравце.

Матч вийшов насиченим боротьбою, але з мінімальною кількістю небезпечних моментів. Зокрема, у 1-му таймі всього декілька разів у гру вступав кіпер рівнян Паст. Натомість біля протилежних воріт було кілька цікавих епізодів. Спершу Владислав Шарай подав з кута поля, а Гайдучик спрямовував м‘яча у ближній кут – невлучно. Потім «Віон» врятував вже воротар, коли Станіслав Шарай внаслідок контратаки цілив під поперечку – сейв кіпера.

Після перерви «Верес» створив ще кілька моментів, зокрема невлучно пробивав Марко Мрвальєвіч. А ось наприкінці гри більше атакували словацькі футболісти, але відзначитися також не зуміли. Як наслідок, 0:0 – безгольова нічия.