• 04.05.2024 21:00

Лунін вкотре зіграв за «Реал»: пропустив, але переміг

27 Січ 2024, 20:18 , ,

Мадридці вчергове вийшли «сухими з води».

Цього вікенду «Реал» отримав випробування у вигляді виїзного матчу чемпіонату Іспанії проти «Лас-Пальмаса». Український голкіпер мадридців Андрій Лунін, до слова, вийшов у стартовому складі на цю гру.

Команди провели безгольовий 1-й тайм, хоча «вершкові» мали декілька чудових нагод вийти вперед. А ось на старті 2-го тайму господарі взагалі несподівано вийшли вперед: на 53-й хвилині Муньйос після передачі з правого флангу від Раміреса розстріляв Луніна, не залишивши українцю жодних шансів.

«Реал» одразу ж кинувся рятуватися. І достатньо швидко, на 65-й хвилині, підопічним Карло Анчелоті вдалося відновити паритет. Камавінґа чудовим пасом вивів Вінісіуша Жуніора на вигідну позицію, а бразилець з-меж штрафного майданчика пробив повз воротаря.

Обмежуватися потенційно одним заліковим балом «вершкові» не збиралися. Гості продовжували тиснути і на 84-й хвилині домоглися свого: Крос навісив від кутового прапорця, а Чуамені влучним ударом головою вивів для «Реала» вольову перемогу – 2:1.