• 27.04.2024 21:17

Australian Open: тріумф Ястремської, виліт Світоліної через травму

Ще одна українка пробилася до наступного раунду.

Українська тенісистка Даяна Ястремська завоювала путівку до вісімки найкращих на Відкритому чемпіонаті Австралії. Тим же часом інша наша співвітчизниця Еліна Світоліна вимушено припинила участь на турнірі на стадії 1/8 фіналу.

Щодо Ястремської, то вона перемогла білоруску Вікторію Азарєнка (№22 WTA) – 7:6(6), 6:4. Матч тривав 2 години і 10 хвилин. На рахунку Даяни 5 ейсів, 38 віннерсів, 6 подвійних та 37 невимушених помилок, 5/11 реалізованих брейк-пойнтів.

Натомість Світоліна (№23 WTA) не змогла дограти до кінця матч 1/8 фіналу Australian Open проти чешки Лінди Носкової (№50 WTA). За рахунку 0:2 в 1-му сеті Еліна попросила медичний тайм-аут через проблеми зі спиною, однак після наступного гейму була змушена знятися з гри. Матч тривав 20 хвилин. За цей час Еліна не виконала жодного удару навиліт та припустилася 10 невимушених помилок.

0
Один коментар до “Australian Open: тріумф Ястремської, виліт Світоліної через травму”