• 14.05.2024 11:50

Прямують до трофею: Циганков та Довбик – у чвертьфіналі кубка Іспанії

Українці продовжують боротьбу за трофей.

«Жирона» приймала «Райо Вальєкано» у матчі 1/8 фіналу кубка Іспанії.

Український вінґер Віктор Циганков вийшов у стартовому складі каталонської команди. Щодо нашого форварда Артема Довбика, то цього разу він розпочав поєдинок на лаві для запасних.

Підопічні Мічела дуже потужно розпочали поєдинок, внаслідок чого швидко забили тричі – дубль Стуані та гол Блінда допомогли здобути комфортну перевагу. Циганков, до речі, взяв участь у 1-й гольовій атаці, віддавши передасист. Проте зусиллями Нтеки гості відквитали один м’яч до перерви.

Загалом, Віктор провів на полі 60 хвилин, після чого його замінили. А ось Довбик на полі взагалі не з’явився, отримавши від наставника каталонців відпочинок на тлі сприятливого результату за ходом гри.

Сам поєдинок так і завершився з таким же результатом, який був ще у 1-му таймі – «Жирона» перемогла з рахунком 3:1. Відтак, команда Довбика та Циганкова впевнено пробилася до чвертьфіналу кубка Іспанії.

0
Один коментар до “Прямують до трофею: Циганков та Довбик – у чвертьфіналі кубка Іспанії”