• 17.05.2024 05:32

Українці в кубку Іспанії: Яремчук, Лунін та дует зі «Жирони» йдуть далі

Наші співвітчизники продовжують боротьбу за трофей.

Вчора, 6-го січня, «Реал» з Андрієм Луніним у запасі здобув переконливу перемогу над «Арандіною» (3:1) у матчі 1/16 фіналу кубка Іспанії.

Щодо «Жирони», то вона також пробилася до наступної стадії, перемігши «Ельче» (2:0). Щоправда, наш Артем Довбик цього разу відіграв усього 15 хвилин. Інший українець – Віктор Циганков – знову опинився поза заявкою через травму, але повинен бути готовий до наступної гри чемпіонату.

Натомість вже сьогодні «Валенсія» Романа Яремчука грала зі скромною «Картахено», яку не без проблем перемога в екстратаймі з рахунком 2:1. Український нападник вийшов на поле після 1-го тайму, але результативними діями не відзначився.

Отже, «Реал» Луніна, «Жирона» Довбика та Циганкова й «Валенсія» Романа Яремчука пробилися до 1/8 фіналу турніру та продовжують боротьбу за трофей.

0
Один коментар до “Українці в кубку Іспанії: Яремчук, Лунін та дует зі «Жирони» йдуть далі”