• 03.05.2024 06:40

Не пропустив: Лунін зіграв за «Реал» проти «Мальорки»

3 Січ 2024, 23:09 , ,

Українець вкотре зіграв за «королівський клуб».

Український воротар «Реала» Андрій Лунін отримав ще один шанс виявити себе. На тлі того, що його конкурент Кера Арісабалаґа захворів на грип, у грі іспанської першості проти «Мальорки» в рамці мадридців вийшов саме наш співвітчизник.

У 1-му таймі «вершкові» забити не змогли, а Лунін не пропустив і запамʼятався однією чудовою дальньою передачею на Федеріко Вальверде, а також отриманням жовтої картки за суперечки з арбітром.

По перерві Андрій також діяв надійно. Українець зміг втримати ворота на замку, а його одноклубники розписалися у рамці суперника. На 78-й хвилині Рюдіґер, забивши головою після подачі від кутового прапорця, став автором єдиного точного удару в поєдинку.

У підсумку, 1:0 – «Реал» здобув мінімальну перемогу в рідних стінах, а наш Лунін провів черговий сухий поєдинок за мадридську команду в чемпіонаті Іспанії.