• 19.05.2024 23:03

Поразка «Арсенала» не без провини Зінченка

Команда українського оборонця зазнала поразки.

«Арсенал» із українським захисником Олександром Зінченком в основному складі приймав «Вест Гем».

Вже на 13-й хвилині «молоткарі» вийшли вперед, при цьому не без провини нашого земляка: Зінченко та його одноклубник Ґабріел припустилися грубої помилки, не зумівши вибити м’яч, після якої Соучек легко відкрив рахунок.

У 2-му таймі, на 55-й хвилині, підопічні Девіда Моєса навіть подвоїли свою перевагу – забив Мавропанос. За 9 хвилин після цього українського футболіста, який провів відверто невдалу гру, замінили на Ріса Нельсона.

Без Олександра «Арсенал» відігратися не зміг. Ба більше, наприкінці гри господарі ще й привезли пенальті на власні ворота, коли у карній зоні сфолив Райс, але Рая команду врятував. Відтак, «каноніри» програли з рахунком 0:2.