• 21.05.2024 13:07

Із голом Мудрика: «Челсі» здобув перемогу в дербі

Українець доклав зусиль до звитяги в дербі.

«Челсі» з українським півзахисником Михайлом Мудриком у стартовому складі приймав у рідних стінах «Кристал Пелас».

Саме наш співвітчизник відкрив рахунок у матчі, замкнувши прострільну передачу з лівого флангу на 13-й хвилині. Цей гол став для Мудрика третім цього сезону чемпіонату Англії. Згодом Михайло мав ще один чудовий шанс, але не реалізував вихід віч-на-віч з кіпером.

Хай там як, піти на перерву за мінімальної переваги «синім» не вдалося. Наприкінці 1-го тайму Олісе розписався у воротах Петровіча та зрівняв рахунок.

У 2-му таймі «Челсі» діяв не так активно. Наш Мудрик загалом відіграв 71 хвилину, після чого його замінили. А вже без Михайла на полі Мадуеке заробив пенальті наприкінці поєдинку, сам його реалізував і вирвав для «Челсі» дуже непросту перемогу – 2:1.