• 15.05.2024 03:08

Четверта поспіль перемога для Забарного

26 Гру 2023, 19:55 , ,

Команда українського оборонця знову перемогла.

«Борнмут», у стартовому складі якого вчергове вийшов український захисник Ілля Забарний, приймав у рідних стінах «Фулем».

Впродовж майже всього 1-го тайму команди не могли забити, однак перед самою перервою «вишні» все ж вийшли вперед: Скот здійснив ефектний сольний прохід, віддав на Клюйверта, а той прошив голкіпера лондонців Лено та відкрив рахунок.

У 2-му таймі команда Забарного навіть змогла подвоїти перевагу. Семеньйо грамотно підставився у карному майданчику під поштовх Паліньї та заробив пенальті, а головний голеадор «Борнмута» Соланке цей 11-метровий впевнено реалізував.

А вже у компенсований час Сіністера, який завдав ефектного дальнього удару в праву дев’ятку, поставив у поєдинку масну крапку. «Червоно-чорні» без проблем зберегли свої ворота на замку і довели поєдинок до переможного завершення – 3:0 у підсумку.