• 16.05.2024 06:36

Феєричний вихід Мудрика: вивів «Челсі» у півфінал кубка ліги

20 Гру 2023, 1:15 , ,

Наш співвітчизник допоміг лондонцям вийти до наступної стадії.

«Челсі» приймав «Ньюкасл» у матчі чвертьфіналу кубка англійської ліги. Український вінґер «синіх» Михайло Мудрик почав поєдинок серед тих футболістів, які залишилися на лаві запасних.

Наш співвітчизник з’явився на полі на 78-й хвилині й був покликаний рятуватися команду, адже на той момент лондонці програвали з рахунком 0:1. І зі своїм завданням Мудрик впорався сповна: на 92-й хвилині Михайло вдало зіграв у карній зоні й голом в дальній кут зрівняв рахунок.

Зрештою, надалі гра перейшла одразу в серію пенальті. Мудрик виконував 4-й за рахунком удар «Челсі» і, як виявилося, забив вирішальний 11-метровий у грі. Підопічні Маурісіо Почетіно перестріляли у «футбольній лотереї» суперника з рахунком 4:3 і вийшли до півфіналу турніру.