• 03.05.2024 20:48

Із допомогою Зінченка: «Арсенал» переміг «Брайтон»

Колектив з українцем у складі здобув звитягу.

Лондонський «Арсенал» із Олександром Зінченком у складі зіграв гостьовий поєдинок проти «Брайтона». Український захисник з’явився на полі зі стартових хвилин поєдинку.

Попри очікування, що гра буде результативною, до перерви обидві команди голів не забивали. А на 53-й хвилині «каноніри» все ж зуміли відкрити лік голам: Жезуш знайшов вільну зону в штрафному майданчику і потужно пробив головою повз воротаря, не залишивши йому шансів.

На 88-й хвилині господарі збільшили перевагу: Гаверц розписався у воротах команди Роберто Де Дзербі, тож приніс «Арсеналу» звитягу 2:0. Українець Зінченко провів на полі майже весь поєдинок (залишив гру на 93-й хвилині), допомігши лондонській команді залишити власні ворота на замку.