Поразка у Португалії: «Шахтар» вилетів з Ліги чемпіонів

14 Гру 2023, 0:54 ,

Донецька команда програла в Португалії.

«Порту» приймав «Шахтар» у заключному матчі групового етапу Ліги чемпіонів.

Вже на 9-й хвилині «дракони» вийшли вперед – забив Ґалену. На 29-й хвилині «гірники» змогли зрівняти рахунок, коли після передачі Зубкова, що уникнув офсайд, забив Сікан. Однак той же Ґалену до перерви оформив дубль і вдруге вивів господарів уперед.

У 2-му таймі активний Ґалену виступив уже в ролі асистента, віддавши гольову передачу на Таремі – той зробив рахунок 3:1. На 73-й хвилині донеччани завдяки автоголу ненадовго відновили інтригу, але за мить пропустили від Пепе. А на 82-й хвилині Консейсау забив 5-й гол, на який українці наприкінці гри відповіли м’ячем престижу від Еґіналду.

Як наслідок, 3:5 – «Шахтар» програв «Порту» і не вийшов до 1/8 фіналу Ліги чемпіонів. Навесні на «гірників» чекає Ліги Європи…

0
Один коментар до “Поразка у Португалії: «Шахтар» вилетів з Ліги чемпіонів            ”