• 04.05.2024 04:48

Українське дербі в АПЛ: Миколенко переміг Мудрика

В українському протистоянні в Англії взяла гору команда Віталія.

Цього вікенду на теренах Англії відбулося українське дербі – «Евертон» Віталія Миколенка приймав «Челсі» Михайла Мудрика. Обидва наші співвітчизники з’явилися на полі з перших хвилин поєдинку.

До перерви жодна з команд відзначитися голом не змогла, натомість на 54-й хвилині «іриски» вийшли перед: Санчес відбив удар Калверта-Льюїна після виходу віч-на-віч, однак Дукуре вдало зіграв на добиванні та влучно поцілив у дальній кут.

Вже у компенсований час підопічні Шона Дайча після стандарту змогли остаточно вбити інтригу: Добін вдало діяв на підбиранні у карній зоні й потужним ударом в дальній кут приніс «Евертону» перемогу з рахунком 2:0.

Щодо українців, то Миколенко відіграв всі 90 хвилин, вчергове виглядав дуже впевнено і допоміг «Евертону» перемогти. Мудрик теж провів на полі весь поєдинок: результативними діями не відзначився, запам’ятавшись лише отриманням жовтої картки на 74-й хвилині.