• 06.05.2024 22:48

Допоміг «Челсі» перемогти: Мудрик заробив пенальті в матчі АПЛ

3 Гру 2023, 19:08 , ,

Команда українця перемогла в рідних стінах.

«Челсі» Михайла Мудрика приймав «Брайтон» у матчі чергового туру чемпіонату Англії з футболу. Український вінґер «синіх» з’явився у стартовому складі своєї команди.

Досить швидко лондонська команда здобула комфортну перевагу, забивши двічі зусиллями Енцо Фернандеса та Колвіла. Наприкінці 1-го тайму Буонаноте відквитав один м’яч, а господарі ще й залишилися у меншості після вилучення Ґалахера.

У 2-му таймі «Челсі», незважаючи на гру в меншості, заробив пенальті, і зробив це наш Мудрик, якого збили в карній зоні. Енцо цей 11-метровий успішно реалізував та збільшив перевагу лондонців.

Словом, наш Михайло провів на полі 80 хвилин. Після його заміни гості забили ще одного разу завдяки точному удару Жоау Педру, але команда Михайла все одно змогла перемогти з рахунком 3:2

0
Один коментар до “Допоміг «Челсі» перемогти: Мудрик заробив пенальті в матчі АПЛ”