• 17.05.2024 06:53

Українське дербі в Іспанії: Циганков та Довбик перемогли Яремчука

Дербі наших земляків завершилося звитягою Довбика та Циганкова.

«Жирона» приймала «Валенсію» в матчі чергового туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Українські гравці господарів Віктор Циганков та Артем Довбик вийшли у стартовому складі, натомість представник гостей Роман Яремчук почав гру в запасі.

У 1-му таймі команди голів не забивали. Проте по перерві, попри ігрову перевагу каталонців, рахунок у матчі відкрили «кажани» – після помилки суперника гол забив Уґо Дуро.

Хай там як, «Жирона» змогла оговтатися і провела потужну заключну 15-хвилинку. Команда Мічела змогла забити два мʼячі зусиллями свіжого Стуані та вирвала перемогу з рахунком 2:1.

Щодо українців, то Циганков і Довбик провели на полі повний матч, а Яремчук вийшов на 84-й хвилині. На жаль, ніхто з них результативними діями не відзначився…

0
Один коментар до “Українське дербі в Іспанії: Циганков та Довбик перемогли Яремчука”
  1. Головне перемога Жирони,а Яремчука шкода, він має грати у старті !!!