• 05.05.2024 03:20

Третя перемога «Шахтаря» у Лізі чемпіонів

Донеччани виявилися сильнішими за гостей з Бельгії.

«Шахтар» приймав у Гамбурзі «Антверпен» у матчі 5-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 12-й хвилині зустрічі донецька команда вийшла вперед: Зубков навісив зі штрафного, а Матвієнко точно пробив головою. Цей гол виявився єдиним у 1-му таймі, тож колективи пішли на перерву з мінімальною перевагою «гірників».

У 2-му таймі, маючи перевагу в рахунку, найнебезпечніші моменти створили саме донеччани. Зокрема, м’яч двічі влучив у поперечку після ударів Азарові та Степаненка, проте взяттям воріт ці шанси не завершилися.

Зрештою, «Шахтар» зумів відіграти від рахунку та, зберігши мінімальну перевагу в рахунку, здобув непросту перемогу над «Антверпеном» – 1:0 на користь єдиного представника України у Лізі чемпіонів.