• 29.04.2024 16:04

Жузеп ҐВАРДІОЛА: «У них були Палмер та Мудрик…»

Це була хороша реклама для прем’єр-ліги та видовищна гра, обидві команди хотіли перемогти. Я й не очікував іншого, у «Челсі» фантастична команда та гравці. Також ми знаємо, що вони завжди добре грають проти суперників найвищого рівня. Нам було важко контролювати гру, і у них були Коул Палмер та Михайло Мудрик, які діяли агресивно, бігли вперед та йшли у дриблінг. У нас по ходу гри було два чи три виходи віч-на-віч, які ми не змогли реалізувати, але вирішальний момент стався наприкінці зустрічі. Напружена гра, але справедливий результат. Я вітаю команду, ми йдемо на перерву, вийшли до плей-оф Ліги чемпіонів, а після міжнародної перерви повертаємось та рухаємось далі. Звичайно, я хотів би перемагати з рахунком 7:0, але на цьому рівні такого не трапляється. У «Челсі» фантастична команда. Я не знаю точну кількість ударів по воротах, але врешті-решт обидві команди доклали максимум зусиль, щоб здобути позитивний результат для себе.

Жузеп ҐВАРДІОЛА (головний тренер «Манчестер Сіті»)