• 02.05.2024 14:07

П’ята поспіль перемога Довбика та Циганкова у Ла Лізі

Команда українського дуету вчергове тріумфувала.

«Жирона» перемогла «Райо Вальєкано» у виїзному матчі 13-го туру чемпіонату Іспанії з футболу – 2:1. Українські гравці каталонської команди Артем Довбик та Віктор Циганков обидва вийшли у стартовому складі.

Варто відзначити, що наші співвітчизники взяли активну участь у цій звитязі. Саме Довбик забив 1-й гол «Жирони», відзначившись після передачі Циганкова на 42-й хвилині. А в 2-му таймі українці допомогли забити ще й переможний м’яч: Циганков розігнав атаку, обігрався з партнером, віддав на Довбика, той пробив, але воротар парирував прямо на Савіу, який розписався у воротах мадридців.

Артем та Віктор провели на полі по 78 хвилин, після чого їх обох замінили. Словом, Довбик пішов з поля зі забитим м’ячем в активі, а Циганков – з асистом. «Жирона» продовжує лідирувати в іспанській першості й вже навіть відірвалася на 4 очки від «Реала», однак у «вершкових» ще матч у запасі…