• 08.12.2023 19:17

Екснападник «Вереса» потрапив у секс-скандал

10 Лис 2023, 18:13

30-річному гравцю закидають вступ у статевий акт з жінками та виманювання грошей.

Колишній власник «Перемоги» (Дніпро) Феміс Сагіров розповів у інтерв’ю «Українському футболу», що за часів виступів за команду Роберта Гегедоша з ним зв’язувалися дівчата, у яких гравець виманював гроші:

Мені написала якась дівчина з Рівного і сказала, що Гегедош винен їй грошей. Вона хотіла, щоб клуб за нього розрахувався, погрожувала якимись публікаціями в соцмережах. Потім виявилося, що у «Вересі» в нього була така сама ситуація, і ця дівчина не одна. Нам почала писати інша з таким самим питанням.

Він вступав із ними в статевий контакт, а потім виманював гроші й пропадав. Дівчата його шукали по футбольних клубах і погрожували, що зіпсують клубам репутацію. Говорили, що опублікують інтимне відео з Гегедошем. У підсумку я їм заплатив – одній дав 50 тисяч гривень, а другій – 25.

Чи говорив я з Гегедошем? Звичайно! Я його викликав до Туреччини та кажу: «Мені пишуть дівчата, що ти винен їм грошей, і просять розрахуватися». На що він відповів: «Нехай мене притягують за статтею, як проститута. Я готовий понести покарання і заплатити штраф». Я в шоку на нього дивлюся, а сам думаю: «Ну ти й хворий»!

Сам Гегедош у коментарі тому ж сайту навідріз заперечив слова колишнього власника «Перемоги».:

Коли я пішов з «Вереса», то звернув трохи не туди, і в мене були фінансові проблеми. Сагіров про це знав, ми обговорювали цей момент при підписанні. Так, я позичив гроші в однієї дівчини, а не у декількох, як він каже, але розраховувався завжди сам. Був момент, що дівчина написала Сагірову, проте жодної копійки він за мене не дав. Якби він заплатив, то я б про це дізнався першим. Як він може давати гроші незнайомій людині, якщо не знає деталей?

Інтимне відео? Брехня! У мене є голова на плечах і такі відео я не даю нікому знімати. Та не було такого! Це він проститут! Як той політик, завжди повертає кепку, куди вітер дує. Якщо він такий розумний, то нехай скаже, звідки брав гроші на команду, а то сидить собі десь на Кіпрі і гавкає. Людина трохи «попутала». Сагіров пройшовся по всіх, але забув про себе сказати, як він кинув команду в Туреччині без грошей. Ми зрозуміли, що буде весело, коли Сагіров видалився з командного чату і деяких футболістів заблокував, щоб ті йому не писали.

Він сказав, що ми чорти? Чорт – це він! Вирішив відкрити рот через півтора року, бо йому нудно. Якщо були питання, то треба було вирішувати на місці та по факту, а не через два роки, коли за нього забули і перехрестились. У футбольному світі такого афериста, як Сагіров, ще не бачили!

Гегедош приєднався до команди з Дніпра взимку 2022-го року, але через початок повномасштабної війни не зіграв жодного матчу. Пізніше клуб було розформовано.

Зараз форвард виступає за «Кеплавік» у чемпіонаті Ісландії.

0
Один коментар до “Екснападник «Вереса» потрапив у секс-скандал”
  1. На полі не грає,а заполем хоче!!! Але, він хоче,щоб йому за це,ще платили??? Даун повний!!!

    0

Коментарі закриті.

Авторизація
*
*
Реєстрація
*
*
*
*