• 29.04.2024 00:00

Гідна поразка «Шахтаря» у матчі з «Барселоною»

Донецька команда програла у Каталонії.

«Барселона» приймала «Шахтар» у матчі 3-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

На 28-й хвилині «Шахтар» пропустив. Лопес чудово відкрився у штрафному майданчику, отримав передачу і потужно пробив – донеччан врятував каркас воріт. Втім, першим на добиванні був Торес, який сильно вколотив ігрову сферу в сітку воріт Різника та вивів господарів уперед – 1:0.

На цьому «Барселона» не зупинилася. На 36-й хвилині підопічні Хаві забили вдруге: активний Лопес отримав передачу неподалік карної зони, без проблем накрутив Азарові й наважився на авантюрний удар у ближню дев’ятку, і зробив це бездоганно – 2:0.

Цікаво, що на 62-й хвилині інтрига ожила. На 62-й хвилині донецька команда провели зразкову атаку й зуміла скоротити відставання: Азаров зробив вишукану передачу на лівий кут штрафного майданчика «Барселону», якою вивів Судакова на оперативний простір. Георгій, своє чергою, швидко зреагував  і в один дотик завдав влучного удару – 2:1.

Однак врятуватися від поразки «гірники», на жаль, не зуміли. Відтак, поєдинок завершився перемогою «Барселони» з рахунком 2:1.