• 02.05.2024 07:19

Фіаско Кривцова та Ко: «Інтер» Маямі без плей-оф МЛС

Команда нашого співвітчизника зазнала фіаско.

У ніч проти 8-ме жовтня «Інтер» Маямі, за який виступає український захисник Сергій Кривцов, проводив матч МЛС проти лідера Східної конференції – «Цинцинаті». Український захисник вийшов у старті та провів увесь матч.

Цей поєдинок для команди Херардо Мартіно був надпринциповий, адже в разі поразки «чаплі» залишалися повз плей-оф чемпіонату. До 78 хвилини рахунок залишався не відкритим, не допомагав навіть Ліонель Месі, який вийшов на поле на 59-й хвилині.

Втім, за 10 хвилин до кінця матчу «Цинциннаті» забив єдиний гол у матчі та остаточно поховав шанси Інтера на плей-оф – 0:1.

«Інтер» Маямі, маючи два матчі в запасі, відстав від дев’ятого місця, яке дає вихід до 1/16 фіналу плей-оф на 7 очок. «Ді Сі Юнайтед», який цю сходинку займає, зіграв усі свої ігри. Таким чином, команда Кривцова за підсумками регулярного чемпіонату втратила усі шанси на вихід до плей-оф.