• 03.05.2024 12:50

Малиновський проти «Мілана»: поразка у драматичному матчі

30-річний українець зіграв проти міланського гранда.

«Дженоа» Руслана Малиновського приймав «Мілан» у матчі чергового туру чемпіонату Італії з футболу.

Український півзахисник «грифонів» з’явився у стартовому складі своєї команди. Щоправда, виявити себе якнайкраще він вчергове не зумів, запам’ятавшись більше оборонними діями, аніж креативом попереду. Загалом, Малиновський провів 68 хвилин у грі.

Цікаво, що за Руслана на полі на табло тримався нічийний рахунок. А вже без українця «Дженоа» пропустив на 87-й хвилині від Пулішича і зазнав прикрої поразки у рідних стінах – 0:1 на користь «росонері».

Хоча варто зазначити, що кінцівка матчу була дуже драматичною. Воротар «Мілана» Майк Меньян отримав червону картку, а замін у команди не залишалося, тож до кінця гри голкіпером став нападник Олів’є Жиру, який навіть одного разу врятував колектив від пропущеного м’яча.