• 02.05.2024 18:06

Неймовірний камбек: «Шахтар» переміг «Антверпен»

Команда Патріка ван Леувена здобула вольову перемогу.

«Антверпен» приймав «Шахтар» у матчі 2-го туру групового етапу Ліги чемпіонів.

Дуже швидко бельгійці вийшли вперед – на 3-й хвилині забив Вермерен. До перерви господарі навіть змогли подвоїти свою перевагу, вразивши ворота Різника точним ударом Баліквіші.

«Гірники» активізувалися по перерві й стрімко змогли відіграти один м’яч – на 48-й хвилині ударом головою забив Сікан.

На 71-й хвилині українці змогли зрівняти рахунок: Ракицький пробив зі штрафного і рикошетом від ноги Баліквіші ігрова сфера залетіла у ворота Бюте.

Ба більше, «Шахтар» не зупинився і навіть зумів забити втретє. На 76-й хвилині Назарина скористався помилкою голкіпера і прострілив у центр на Сікана, а той оформив дубль та вивів свою команду вперед.

На останніх хвилинах донеччани отримали на свої ворота пенальті – привіз Степаненко. До м’яча підійшов Алдервейралд, який виконав свій 11-метровий удар повз ворота і ощасливив українських вболівальників.

Як наслдідок, «Шахтар», оформивши чудовий камбек, здобув драматичну перемогу – 3:2.