• 30.04.2024 16:50

Трубін у ЛЧ: привезений пенальті та поразка «Бенфіки»

Команда українського воротаря поступилася гостям з Австрії.

«Бенфіка» Анатолія Трубіна приймала «Зальцбурґ» у матчі 1-го туру групового етапу Ліги чемпіонів. Український воротар вийшов у стартовому складі «орлів», дебютувавши за нову команду в єврокубках.

Хай там як, матч розпочався для нашого співвітчизника жахливо. Вже на 2-й хвилині він привіз на власні ворота пенальті, збивши суперника у штрафному майданчику. На щастя, австрійці за таку помилку його не покарали – Конате пробив вище воріт.

Проте на 13-й хвилині португальська команда залишилася у меншості після вилучення Антоніу Сілви. А надалі, граючи у меншості, протягом гри Трубін та компанія пропустили двічі від Шиміча та Глуха, внаслідок чого програли у рідних стінах 0:2.