• 30.04.2024 21:02

«Панєнка» від Шевченка у благодійному матчі

16 Вер 2023, 11:40 ,

Легендарний українець знову забив у ворота Буфона.

У п’ятницю, 15-го вересня, у столиці Словенії Любляні на стадіоні «Стожице» відбувся благодійний матч за участі багатьох футбольних зірок минулого. Подія була організована за ініціативи президента УЄФА Александера Чеферіна з метою збору коштів для його рідної країни, яка постраждала через сильні повені на початку серпня.

Серед інших зірок, таких як Паоло Мальдіні, Кларенс Зеєдорф, Луїш Фіґу, Златан Ібрагімовіч та інших, участь у матчі взяли Джанлуїджі Буфон та Андрій Шевченко. І як же символічно, що саме українцю дали пробити пенальті у ворота легендарного ДжиДжи на 21-й хвилині.

Звісно, коли дивишся це відео, одразу згадується та сама серія пенальті між «Ювентусом» та «Міланом» у фіналі Ліги чемпіонів, який відбувся 28-го травня 2003-го року. Команди не забивали голів за 120 хвилин, а в серії пенальті виграли «росонері» – 3:2. Переможний 11-метровий виконав саме Андрій Шевченко – і цей погляд перед ударом назавжди увійшов в історію.