Непереконлива перемога «Карпат» над «Поділлям»

15 Вер 2023, 18:27 ,

Львів’яни перемогли у рідних стінах.

«Карпати» приймали «Поділля» у матчі 8-го туру першої ліги України з футболу.

Вже на 9-й хвилині внаслідок стрімкої атаки підопічні Мирона Маркевича вийшли вперед: Костенко отримав передачу у штрафному майданчику і потужним ударом вивів «зелено-білих» уперед.

Однак піти на перерву з перевагою господарям не вдалося. На 26-й хвилині після розіграшу вільного удару за фол Кожухаря Цибульник завдав влучного пострілу по володіннях «левів» та відновив у матчі паритет.

У 2-му таймі «Карпати» знову вийшли вперед: Демченко грамотно підставився у штрафному майданчику і заробив пенальті, а Полегенько успішно реалізував цей 11-метровий удар на 62-й хвилині.

Як наслідок, точний удар Полегенька став у поєдинку заключним, внаслідок чого приніс львівській команді ще одну не надто переконливу перемогу – 2:1.