• 15.05.2024 00:21

Наша національна команда програла чинним чемпіонам Європи.

Збірна України завітала у гості до Італії у матчі чергового туру відбору до чемпіонату Європи 2024-го року.

«Сквадра Адзура» потужно почала поєдинок, затиснувши нашу команду до власних воріт. І вже на 12 хвилині після втрати Судакова господарі вийшли вперед – точним ударом відзначився Фратезі.

Італійці продовжили тиснути, внаслідок чого на 29-й хвилині подвоїли свою перевагу: той таки Фратезі зумів уникнути офсайду і після відскоку від Распадорі влучно пробив повз Бущана.

Ще до перерви «синьо-жовті» змогли відіграти один м’яч. Ярмоленко вивів сам на сам з голкіпером Довбика, Доннарумма врятував команду після удару Артема, але від Дімарко м’яч прилетів до того ж Ярмоленка, який забив уже в порожні ворота.

2-му таймі підопічні Сергія Реброва намагалися відігратися, однак водночас кілька разів могли пропустити ще більше. Зрештою, відігратися збірній України так і не вдалося, тож наша головна команда зазнала поразки у Мілані – 1:2.