• 02.05.2024 05:06

Циганков та Довбик проти «Лас-Пальмаса»: 3-тя перемога поспіль

Українці та їхні партнери здобули перемогу.

«Жирона» приймала у себе вдома «Лас-Пальмас» у матчі чергового туру чемпіонату Іспанії.

Український вінґер каталонців Віктор Циганков укотре вийшов у стартовому складі своєї команди, натомість центральний нападник Артем Довбик знову розпочав гру у числі запасних футболістів.

Якщо говорити про Циганкова, то він запам’ятався лише одним невикористаним моментом у 1-му таймі. Загалом, Віктор провів на полі 74 хвилини, після чого поступився місцем на полі новому одноклубнику Порту.

Щодо Довбика, то він увійшов у гру на 62-й хвилині, замінивши капітана команди Крістіана Стуані. Артем мав дві нагоди, проте 1-го разу здалеку пробив повз дальню стійку, а в іншому епізоді суперника врятував голкіпер.

У підсумку, «Жирона» все ж здобула перемогу з рахунком 1:0, забивши вирішальний гол наприкінці гри. Цікаво, що вирішальний м’яч забив саме вищезгаданий Порту, який замінив нашого Циганкова…

0
Один коментар до “Циганков та Довбик проти «Лас-Пальмаса»: 3-тя перемога поспіль”