• 12.05.2024 14:42

Слідом за киянами: «Дніпро-1» вибув з єврокубків

Дніпровці вибули з Ліги конференцій.

«Дніпро-1» приймав «Спартак» (Трнава) у матчі відповіді раунду плей-оф кваліфікації Ліги конференцій.

Вже на 3-й хвилині гості вийшли вперед – голом відзначився Даніель. Враховуючи те, що 1-ша гра завершилася нічиєю 1:1, після пропущеного м’яча українському колективу довелося значно активізуватися.

І дніпровці змогли відповісти вже у 2-му таймі. На 61-й хвилині гравець словацької команди Ґоросіто розписався у власних воротах, що дозволило «Дніпру-1» зрівняти рахунок і, як з’ясувалося згодом, перевести гру в екстратайм.

Втім, додатковий час склався для українців невдало. Спершу червону картку отримав Бабенко, потім «Спартак» повів у рахунку після гола Букати, а згодом ще одне вилучення заробив Горін.

Як наслідок, 1:2 – «Дніпро-1» поступився словакам і слідом за «Динамо» залишився без єврокубків.