• 07.05.2024 21:05

Непроста перемога Циганкова та Довбика над «Севільєю»

Команда наших співвітчизників знову перемогла.

«Жирона» завітала у гості до «Севільї» у рамках матчу 3-го туру чемпіонату Іспанії з футболу.

Вінґер Віктор Циганков укотре з’явився у стартовому складі. Ба більше, наш земляк навіть взяв участь у результативній атаці каталонців (бодай і без результативних дій), після якої Ґарсія зробив рахунок 2:1. Словом, у цій грі українець провів 78 хвилин, опісля поступившись місцем партнеру.

Щодо іншого українця з «Жирони», нападника Артема Довбика, то він увійшов у гру на 64-й хвилині, з’явившись з-під заміни замість Стуані. Втім, відзначитися результативними діями форварду збірної України не вдалося, хоч він і мав чудовий шанс: на 84-й хвилині Довбик не забив у порожні ворота.

Зрештою, Циганков та Довбик допомогли «Жироні» здобути перемогу над «Севільєю» – у підсумку 2:1.