• 19.05.2024 13:17

Прикра поразка «Динамо» у матчі з «Бешикташем»

Кияни поступилися у Бухаресті.

«Динамо» приймало «Бешикташ» у рамках 1-го матчу плей-оф раунду Ліги конференцій.

Рахунок у матчі відкрили аж на 40-й хвилині: Попов привіз пенальті на власні ворота, а форвард Абубакар впевнено реалізував 11-метровий удар, перегравши з позначки Бущана.

«Динамівці» відповіли на 60-й хвилині: Караваєв зіграв у «стінку» з Буяльським і прострілив у центр, а Шапаренко після його передачі ефектно пробив у дев’ятку та зрівняв рахунок у поєдинку.

Однак радість киян тривала недовго. Вже за 4 хвилини «Бешикташ» заробив право на виконання кутового, після якого Колі вистрибнув найвище за всіх у карній зоні та вколотив круглого у ворота українців.

Кияни відповіли туркам уже за хвилину: Буяльський увірвався у штрафний майданчик, подав на голову Волошину, а той точно пробив повз голкіпера і знову відновив паритет у зустрічі.

До кінця гри київська команда діяли досить непогано і, відверто кажучи, мала значно більше шансів вирвати перемогу. Однак реалізувати свій шанс змогли турки, які вже у компенсований час забили завдяки точному удару Зайнутдінова і вирвали перемогу – 3:2.