• 02.05.2024 08:25

Ефект Месі: Кривцов та «Інтер» Маямі – у 2-му фіналі поспіль

Наш співвітчизник має шанс виграти ще один трофей.

«Інтер» Маямі обіграв «Цинцинаті» у півфіналі відкритого кубка США – 3:3, 5:4 в серії пенальті.

До 68-ї хвилини рахунок був 0:2, але Леонардо Кампана оформив дубль з двох асистів Ліонеля Месі та перевів гру в додатковий час. В овертаймах команди ще раз обмінялися голами.

У серії 11-метрових Мессі бив 1-м та реалізував свій удар. Для нього це 1-й матч з моменту дебюту за «Інтер» Маямі, в якому він не відзначився голом в ігровий час. В активі Ліонеля 10 мʼячів та 3 гольові у 8 матчах.

Українець Сергій Кривцов провів всі 120 хвилин на полі у складі «Інтера» Маямі, отримав жовту картку.

У фіналі «Інтер» Маямі зіграє проти «Гʼюстон Дінамо», матч відбудеться 27-го вересня. Це 2-й фінал «Інтера» цього сезону після переходу Месі – раніше колектив виграв кубок ліг.