• 09.05.2024 21:13

Програвши хорватам 70:85, українські баскетболісти вибули з боротьби за путівку на Олімпійські ігри в Парижі.

Це відбулося за крок до фіналу. «Синьо-жовті» віддали суперникам 1-шу та 3-тю чверті, що й визначило долю зустрічі. Намагання скоротити розрив у рахунку в 2-ій і 4-ій 10-хвилинках особливих успіхів не принесли – загальна поразка в 15 очок.

Хорватія – Україна – 85:70 (24:17, 18:19, 26:16, 17:18)

Нагадаємо, що раніше, перемігши Болгарію (в драматичному поєдинку в овертаймі) й Ісландію (впевнено), «синьо-жовті» дочасно вибороли путівку до наступного раунду. Потім програли туркам, але це турнірного значення не мало. А ось на хорватах підопічні Віталія Степановського зупинилися остаточно.

Чоловіча збірна України жодного разу не брала участь у фінальній частині баскетбольних змагань на Олімпіаді. Загалом на цьому рівні Україна виступала лише 1994-го року, коли жіноча збірна посіла 4-те місце.