• 16.05.2024 18:14

Поразка в «синьо-жовтому» дербі

9 Тра 2021, 12:11 ,

У португальському Матозіньюші у 2-му матчі відбору до фінального етапу Євро-2021 збірна України програла Швеції 0:3.

1-ий сет українські підопічні болгарського тренера Владіміра Орлова розпочали з невеликого відриву, але завдяки Ізабелі Гаак Швеція зрівняла рахунок і плавно вийшла вперед, ледве записавши партію до активу.

Старт 2-ої частини матчу вийшов зовсім провальним для українок (1:8), і хоча до середини сету українки трохи скоротили відставання, але змінити ситуацію не вдалося.

3-тя партія схожа на 1-шу. На майданчику з’явилися Дудник, Денисова та Великокінь, і збірна України ненадовго вийшла у відрив, але планам на перемогу знову завадила Гаак. Саме вона стала найкращою гравчинею матчу, набравши 27 очок.

Відбірковий турнір Євро-2021. 2-ий матч

Швеція – Україна 3:0 (27:25, 25:19, 25:18)

На цьому етап відбору в Португалії завершено. В активі України 1-на перемога й 1-на поразка. Наступний тур стартує 14-го травня в Тбілісі, де Україна, крім ще одного раунду матчів із Португалією та Швецією, зіграє проти Грузії, яка не змогла приїхати до Португалії через коронавірус.