Голкіпери: Діда, Петр Чех, Жуліу Сезар, Карлі Телфорд, Карло Кудічіні.

Захисники: Фабіо Канаваро, Жерар Піке, Крістіан Панучі, Масімо Одо, Вільям Ґалас.

Півзахисники: Кларенс Зеєдорф, Майкл Есьєн, Клод Макелеле, Михайло Мудрик, Сержінью, Клер Раферті, Джо Коул.

Нападники: Андрій Шевченко, Сергій Ребров, Самюель Ето’О, Джанфранко Дзола, Джермейн Дефо, Шота Арвеладзе, Лука Тоні, Джиммі Флойд Хаселбайнк.

Зірки: Рассел Говард, Тохіб Джимо, Арчі Рено, Ральф Літл, Джеймс Артур, Челсі Граймс.

Захисники: Бакарі Санья, Олег Лужний, Антоніо Валенсія, Дарійо Срна, Пер Мертезакер, Мікаель Сільвестр, Вес Морґан, Джолеон Лескот, Мартін Шкртел, Йон-Арне Ріїсе, Гаель Кліши.

Півзахисники: Олександр Зінченко, Робер Пірес, Джек Вілшир, Чарлі Адам, Марк Нобл, Євген Коноплянка, Кеті Чепмен, Джесіка Уртадо, Рейчел Єнкі.

Нападники: Євген Левченко та Якубу Аєгбені.

Зірки: Філ Данстер, Гіро Файнс-Тіфін, Том Ґренан, Роман Кемпф.

Благодійна гра завершилась внічию – 2:2. Рахунок у зустрічі на 38-й хвилині відкрив екс-футболіст «Вест Гема» Марк Нобл, який представляв команду Зінченка.

Вже через 4 хвилини ситуацію на полі зрівняв культовий гравець «Мілана» Кларенс Зеєдорф – нідерландець ефектно зіграв на розвороті і пробив у дальню дев’ятку.

У 2-му  таймі команди знову обмінялись голами. За «синіх» забив Ґалас, а за «жовтих» – Даріо Срна.

Команда Андрія Шевченка (сині) – Команда Олександра Зінченка (жовті) – 2:2

Голи: Зеєдорф, 41; Ґалас, 78 – Нобл, 38, Срна, 53.

0
Один коментар до “Матч на підтримку України: команди Шеви та Зіни зіграли внічию”
  1. Шикарна гра,шкода, що мало голів. У Шевченка команда була потужніша і мала перемагати, дивно, що не було пенальті !!!