• 09.05.2024 20:11

Розгроми від “Інтера” і “Наполі”, поразка “Лаціо”

Результати ігрового дня італійської серії А

Суботній ігровий день серії А подарував відразу 2 розгроми і несподівану осічку від претендента на Лігу чемпіонів.

Незважаючи на статус дочасного чемпіона міланський “Інтер” не збавляє обертів. Цього разу підопічні Антоніо Конте знову здобули перемогу, однак не мінімальну, як всі уже звикли. “Нерадзурі” не залишили мокрого місця від “Сампдорії” (5:1), забивши їй цілих 5 м’ячів.

Про результативний футбол згадав і “Наполі”, який теж розгромив свого суперника. Під натиском неаполітанців не вистояла “Спеція”, яка, грубо кажучи, програла матч ще до перерви, пропустивши тричі. У 2-му таймі команда Дженаро Ґатузо забила ще одного разу, але свої ворота теж не втримала сухими – 4:1.

Римське “Лаціо” значно віддалилося від зони Ліги чемпіонів. Нападник “Фіорентини” Влаховіч, який останнім часом демонструє неймовірний футбол, можливо, позбавив “орлів” головного єврокубка. Дубль сербського нападника приніс “фіалкам” перемогу – 2:0.