• 19.09.2024 04:36

«Прикарпаття» вибило «Карпати» з кубка України

Галицьке дербі в кубку України завершилося тріумфом франківців.

«Прикарпаття» приймало «Карпати» у рамках 2-го етапу кубка України. Львівська команда, як і обіцяв головний тренер Мирон Маркевич, вийшла здебільшого молодим складом, комбінованим з Денисом Кожановим, Юрієм Романюком, Олександром Ільющенковим та Денисом Галенковим.

Господарі активно розпочали матч і вже в середині 1-го тайму змогли відкрити рахунок – відзначився Радульський. Наприкінці 45-хвилинки івано-франківська команда мала змогу подвоїти свою перевагу, однак Попчук не зміг реалізувати пенальті.

У 2-му таймі обидві команди мали достатньо моментів. Проте більш настирливими були підопічні Олега Рипана: той таки Радульський оформив дубль на 74-й хвилині, чим збільшив перевагу «Прикарпаття».

На 82-й хвилині «Карпати» змогли відквитати один м’яч: після подачі кутового у воротах «зелено-жовтих» розписався Галенков. Але цього виявилося недостатньо, тож у підсумку 2:1 – перемога «Прикарпаття».

Як наслідок, команди з Івано-Франківська продовжує свій шлях в кубку України, львів’яни – вилетіли з турніру.