• 24.10.2024 06:25

Вольова перемога «Руху» над «Зорею»

29 Лип 2023, 17:05 , , ,

У матчі 1-го туру української прем’єр-ліги львівський «Рух» обіграв луганську «Зорю» – 2:1.

Матч відбувся на стадіоні «Україна», а трансляцію проводили на новоствореному ютуб-каналі «УПЛ ТБ».

«Рухівці» розпочали активно, однак надалі більше контролювали м’яч футболісти «Зорі», закінчення тайму виявилося за львів’янами. Та все ж єдиним результативним моментом до перерви став влучний удар Русина після передачі від Антюха з правого флангу – оборонці «жовто-чорних» грали роль статистів у цьому епізоді.

У 2-му таймі домінували «рухівці», які діяли значно активніше від суперників. Як результат – вони повністю переломили хід гри. Спочатку відзначився головою Руніч після флангової передачі від Климчука.

А крапку в матчі поставив сам Климчук. На 84-ій хвилині захисник луганців Джордан зупинив стрімкий прохід Климчука й отримав 2-гу жовту картку, таким чином «Зоря» залишилися в меншості. А невдовзі після розіграшу кутового сам Юрій завдав невідпорного удару з-за меж штрафного майданчика – 2:1.

0
Один коментар до “Вольова перемога «Руху» над «Зорею»”
  1. Що,би ви не говорили,а стадіон”Україна” просякнутий перемогами, граючими на ньому командами,дивно,що поле витримало,дві гри,за два дні!!!