• 27.04.2024 14:21

Провальний старт «Дніпра-1» у Лізі чемпіонів

«Спортклубівці» без шансів поступилися грецькому гранду.

«Дніпро-1» приймав «Панатінаїкос» у 1-му матчі 2-го кваліфікаційного раунду Ліги чемпіонів.

Вже на 10-й хвилині грецька команда швидко вийшла вперед: Шпорар успішно замкнув прострільну передачу з лівого флангу.

Наступна зміна в рахунку трапилася аж на 74-й хвилині й, на жаль, не на користь українців. На 74-й хвилині Джурічіч прийняв м’яч перед штрафним майданчиком «Дніпра-1» і пробив точно у кут.

А згодом рахунок узагалі став розгром: Іоанідіс, впевнено реалізував пенальті, що привіз Мірошниченко.

Наприкінці зустрічі Танчик зумів відквитати один м’яч, але цього, очевидно, не вистачило. У підсумку, 1:3 – провальний старт дніпровської команди у Лізі чемпіонів, після якого в Афінах, мабуть, врятує лише диво…