• 15.05.2024 04:06

Гол зі штрафного та перемога: феєричний дебют Месі за «Інтер Маямі»

Зірковий аргентинець вперше зіграв за нову команду.

«Інтер» (Маямі) переграв «Крус Асуль» (2:1) на груповому етапу Кубка ліг.

Цікаво, що саме в цій грі за американську команду дебютував зірковий нападник Ліонель Месі. Аргентинець, як і ще один новачок колективу Серхіо Бускетс, з’явився на полі з-під заміни на 54-й хвилині за рахунку 0:1 на користь суперника.

Під час перебування Месі на полі «Інтер» дозволив супернику зрівняти рахунок. Однак усе закінчилося, як у голівудському кіно: переможний гол у матчі забив саме Ліонель: аж на 94-й хвилині він відзначився неймовірним ударом зі штрафного та встановив остаточний результат матчу – 2:1.

Також варто зазначити, що український захисник «фламінґо» Сергій Кривцов вийшов у старті та провів усю гру.

Огляд дебютного поєдинку Месі

0
Один коментар до “Гол зі штрафного та перемога: феєричний дебют Месі за «Інтер Маямі»”