• 20.05.2024 05:14

Капітан «Прикарпаття» отримав серйозну травму

13 Лип 2023, 11:59 ,

Лідер івано-франківської команди вибув на тривалий термін.

Нападник і капітан «Прикарпаття» Василь Цюцюра зазнав серйозної травми у контрольному матчі зі «Скалою 1911» (1:3), який відбувся в середу в Моршині.

Вже на 4-й хвилині при спробі удару по воротах під час опору суперника Цюцюра опинився на газоні, залишити який він зміг лише за допомогою медперсоналу. За інформацією «Sport.ua», футболіст травмував ліве коліно та найближчим часом пройде медобстеження.

29-річний Цюцюра минулого сезону першої ліги провів 20 матчів, забив 7 м’ячів і віддав 4 гольові передачі. Раніше футболіст грав за «Скалу», «Сталь» з Кам’янського та «Нафтовик-Укрнафту».

Варто зазначити, що у спарингу зі «Скалою 1911» травму отримав і захисник «Прикарпаття» Василь Француз, який змушений замінитися під час 1-го тайму. Однак його пошкодження не таке серйозне.