• 18.05.2024 14:21

«Золоті» «синьо-жовті» дівчата

Жіноча збірна України з волейболу перемогла в «Золотій Євролізі».

І в повторному матчі українки обіграли шведок. У 1-ій партії впевнено – 25:17, далі з більшим відсотком напруги – 25:22, а під завісу взагалі вперто – 32:30. Загалом – 3:0.

Але і 2-ох сетів «синьо-жовтим» вистачало для тріумфу в турнірі, який у європейському волейболі входить до так званої 2-ої категорії (такий собі аналог футбольної Ліги Європи).

Наші дівчата вдруге в історії виграла турнір. Вперше це сталося 2017-го року. Тепер збірна України за перемогу в «Золотій Євролізі» отримає призові в розмірі 100 тисяч євро.

Завдяки 2-ій перемозі над Швецією Україна обійшла Францію в рейтингу європейських команд і вийшла на 20-те місце у заліку жіночих збірних.

Нагадаємо, що в півфіналі «Золотої Євроліги» українки обіграли команду Чехії.

Чоловіча збірна України з волейболу поступилася у фінальному поєдинку турецькій команді.