• 14.05.2024 09:05

Вольова перемога «Миная» у закарпатському дербі

Підопічні Володимира Шарана перемогли у спарингу.

У неділю, 9-го липня, на теренах Закарпаття відбулося справжнє дербі. В очному поєдинку зійшлися місцеві команди – представник української прем’єр ліги «Минай» та дебютант першої ліги «Хуст».

Попри статус аутсайдера, саме колектив із нижчого дивізіону зумів забити 1-м. Вже на 10-й хвилині Луців опинився на оперативному просторі, оформив вихід віч-на-віч з Бандурою та пробив повз досвідченого голкіпера – рахунок став 0:1.

Хай там як, «минайці» ще до перерви змогли не лише відігратися, але й вийти вперед та здобути комфортну перевагу. На 21-й хвилині паритет відновив неназваний гравець на перегляді, а вже під завісу 1-го тайму Твердохліб та Петько своїми м’ячами покращили становище своєї команди – 3:1.

Як виявилося, це були останні голи в цьому матчі. У 2-му таймі жодна з команд не спромоглася забити бодай одного разу, тож фінальний свисток рефері зафіксував перемогу 3:1 на користь підопічних Володимира Шарана.