• 09.05.2024 12:10

“МанСіті” вийшов у фінал Ліги чемпіонів

Підопічні Хосепа Ґвардіоли вдруге обіграли “ПСЖ” – 2:0

Попри те, що “містян” цілком влаштував нічийний рахунок, команда доволі гостро грала попереду. Вже на 11-ій хвилині активність манчестерців принесла результат: після чудового забігу від Зінченка та заблокованого удару Де Брюйне м’яч відскочив до Мареза, який відкрив рахунок.

По перерві розпочалася гра на зустрічних курсах, але так тривало не довго. “Манчестер Сіті” забив ще один гол, який остаточно вбив інтригу. Фоден прострілив у штрафний майданчик, де Марез без проблем влучив у порожні ворота та оформив дубль. Через це здали нерви у Ді Марії, який згодом вдарив Фернандінью і отримав заслужену червону картку. В підсумку, 2:0 (4:1 за сумою матчів) – “Манчестер Сіті” і зокрема наш Олександр Зінченко зіграють у фіналі Ліги чемпіонів проти переможця пари “Реал” – “Челсі.

Голи: Марез, 11; 63; Вилучення: Ді Марія, 69