• 08.05.2024 13:54

Український «Шахтар» і нідерландський «Аз Алкмар» не виявили переможця (3:3) у товариському матчі на зборах у Нідерландах.

Це 1-ий спаринг «гірників» на літніх тренувальних зборах і 1-ша гра під керівництвом нідерландця Патіка ван Леувена.

Футболісти продемонстрували доволі «веселий» і бойовий футбол. Донецька команда виступала в резервному складі без цілої низки гравців основи. Але голами відзначалися саме футболісти основної обойми – Зубков (до перерви), Бондар, Келсі (обидва – в 2-му таймі).

Номінальні господарі щоразу виходили вперед, змушуючи «шахтарів» постійно відіграватися, і це чемпіонам України сповна вдавалося. Загалом усе закінчилося закономірною нічиєю – 3:3.

Нагадаємо, нещодавно легендарний голкіпер Андрій П’ятов увійшов у тренерський штаб Патріка ван Леувена в «Шахтарі».