• 08.05.2024 22:47

Є друга перемога України на молодіжному Євро-2023

«Синьо-жовті» дотиснули одного з господарів чемпіонату Європи.

Збірна України U-21 зіграла з Румунією у рамках 2-го туру групового етапу молодіжного Євро-2023.

За винятком непевного старту, наша національна команда володіла ініціативою протягом усього 1-го тайму. Проте відзначився у воротах румунів українцям не вдалося, незважаючи на три чудові моменти у Кащука.

По перерві підопічні Руслана Ротаня лише посилили свій тиск. Хороший момент для того, аби відкрити рахунок, мав Сікан, але у найбільш відповідальний момент влучив у поперечу. На щастя, активність нашої команди таки принесла результат на 89-й хвилині, коли Судаков увірвався у карну зону і прострілив у центр, а Дікан зрізав м’яч у власні ворота.

Останні хвилини зустрічі наша збірна завершувала вдесятьох після прямої червоної картки Ванату.

Як наслідок, 1:0 – збірна України здобула непросту перемогу над Румунією, чим практично гарантувала собі місце у чвертьфіналі.